У Тернополі запрацював перший «Офіс підтримки жінок», який заснувала завдяки ініціативі Громадської Організації «Асоціація жінок України “Дія”». Мета такого проєкту — допомогти кожній жінці, яка потрапила у важку життєву ситуацію.
В «офісі підтримки жінок» надаватимуть безкоштовну консультацію психолога та юриста. Також, в соціологічному центрі розкажуть як реалізувати свою справу, стати успішною в бізнесі. Жінки зможуть не лише обмінюватися досвідом, а й завести нових друзів.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Як зазначає ініціатор проєкту Ольга Шахін, ідея створення соціального центру виникла через те, що сьогодні багато жінок залишаються самотніми та не почутими. Тому, в такому офісі підтримки, кожна жінці отримає необхідну їй допомогу, не залежно від того чи вона є учасником громадської організації.
До слова, офіс підтримки жінок працюватиме: по буднях – з 10:00 до 17:00 год, у вихідні — консультуватимуть телефоном. Соціальний центр знаходиться за адресою вул. Замкова, 6.