Зірка української естради, співачка та телеведуча Оксана Пекун через декілька днів виступить у Тернополі.
Зараз народна артистка України репетирує виступ із шоу-балетом «Atlantic». Про напружену працю перед виступом знана співачка повідомила в соцмережі Фейсбук.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Додамо, що цьогоріч виповнюється 25 років з початку творчої діяльності Оксани Пекун. Враховуючи те, що Оксана народилася і більший період свого життя провела у файному місті Тернопіль, де і відбулося її творче становлення, ювілейний концертний тур Україною вирішила розпочати саме з концерту у тернопільському ПК «Березіль», який відбудеться згодом, 21 листопада.