На території природно-заповідного фонду «Дністровський каньйон» двоє жителів району видобували корисні копалини. Збитки оцінили в суму майже у 22 тисячі гривень.
Як повідомляє поліція, правопорушників виявили правоохоронці під час самовільного видобутку копали. Чоловіки, без дозвільних документів за допомогою спецобладнання, видобували 20 кубічних метрів гравію на березі Дністра. Правоохоронці вилучили два вантажних транспортних засоби, техніку, яку використовували для видобування корисних копалин, та добуті копалини.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
До слова, чоловікам загрожує обмеження волі на строк від двох до п’яти років або позбавлення волі на той самий строк.