Три дні безперервного кіно. А ще зустрічі з іменитими режисерами, акторами, операторами та справжніми метрами кіноіндустрії. Усе це в рамках фестивалю “КіноХвиля”. Його проводять в Тернополі вчетверте, але цього року в новому статусі, повідомляє Т1 Новини.
Фестиваль “КіноХвиля” цьогоріч проводять вчетверте, але вже у статусі міжнародного. Світила українського кіно, відомі режисери, оператори та сценаристи на три дні зібралися у Тернополі, щоб показати тернополянам якісне кіно. Програма насичена: прем’єри найновіших стрічок та знакових для українського кінематографа фільмів, дискусії та лекції, творчі зустрічі,
тренінги та майстер-класи.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
“Дуже тішить те, що в Тернополі проходить “КіноХвиля”. Тернопіль став мега площадкою для усіх режисерів, акторів. Тернополяни можуть упродовж трьох днів безкоштовно подивитися популярні фільми. Тернополяни можуть зустріти відомих акторів, продюсерів, навіть прогулюючись вуличками”, – каже голова Тернопільського осередку ГО “Асоціація жінок України «Дія»” Ольга Шахін.