14 листопада 2019 р. у Тернополі відбулося виїзне засідання Міжнародного Трейд-клубу (International Trade Club in Ukraine).
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/11/14/774db0d7f455a3a689325f7b8a5908ad.jpg)
Захід розпочався з вітальних слів від керівництва Тернопільської області та голови делегації Міжнародного Трейд-клубу.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Делегати від Посольств Словацької Республіки, КНР, Німеччини, Канади, Малайзії, Румунії, Бельгії, Іспанії, В’єтнаму, Словаччини, Польщі, Аргентини, Швеції обговорили різноманітні формати співробітництва компаній своїх держав с українськими підприємцями. На засіданні було презентовано економічний та потенціал Тернопільщини та низку інвестиційних проектів (індустріальний парк «Тернопіль»; індустріальний парк «Чортків Вест»; «Концепція розвитку Міжнародного аеропорту Тернопіль»).
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/11/14/76fb043d7820927219ded86f15df8736.jpg)
Також було підписано Меморандум про співпрацю між Тернопільською обласною державною адміністрацією та Міжнародним Трейд-клубом в Україні. Окрім цього відбулися двосторонні зустрічі іноземних дипломатів – членів Міжнародного Трейд-клубу з представниками ділових кіл, що є ініціаторами пропозицій щодо налагодження та розширення економічного співробітництва, у форматі В2В.
Фото з заходу
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/11/14/86cee3dccbac02144912090e638b3e95.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/11/14/50a7328112372037c7d4ab4b5eee0c19.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/11/14/4bcf29fb60fc14ead391b2bb2fedf8b6.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/11/14/a21fff3460e3166de54223984b80e004.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/11/14/885dcc88d86f7e201efa3e5b354bb39f.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/11/14/8fc530728f6ddae72d0da578fa98e846.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/11/14/ce2dbda2a3eb30d9d64a96655f018c39.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/11/14/c3a8b66ce189079018c36ad5d8002db8.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/11/14/13f7b18d304e9869291aa92b491c8cac.jpg)