Поліцейські розклеюють наклейки про заборону продажу алкоголю неповнолітнім

Опубліковано:
13 Листопада, 2019 о 14:13

В області тривають профілактичні заходи, пов’язані із протидією пияцтву та тютюнокурінню серед дітей. У місцевих закладах торгівлі поліцейські нагадуть продавцям про заборону продажу алкоголю неповнолітнім і розклеюють спеціальні наклейки-застереження.

Інспектори ювенальної превенції нагадують працівникам крамниць, що продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім тягне за собою адміністративну відповідальність згідно статті 156 КУпАП. Штраф доведеться сплатити не лише власнику або адміністрації магазину, а й продавцю, який безпосередньо продав заборонений товар дітям.



За матеріалами відділу комунікації поліції Тернопільської області

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #алкоголь, #наклейка, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #поліція, #тернопіль, #тернопільські новини
Коментарі
Вуличне радіо




Статті
Інтерв'ю
Дмитро Гайтко
08:43, 9 Грудня, 2025

«Страх – це нормально. Погано, коли його немає», – лідерська філософія головного сержант ЗСУ Дмитра Гайтка з Тернополя

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: