Тернопільська єпархія УАПЦ, ще за часів свого існування у 2018 році, заборонила протоєрею Іванові Бойкові проводити богослужіння, церковні таїнства, надавати благословення та носити священицького хреста. Про це повідомляє прес-служба Тернопільсько-Бучацької єпархії ПЦУ
Згідно з указом керівника Тернопільською єпархією УАПЦ архієпископа Тихона заборона діє з шостого грудня 2018 року. Проте, за весь час протоієрей Іван Бойко не звернувся з проханням про покаяння або оскарження Указу про заборону.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Попри табу та отриманий указ про його звільнення з посади настоятеля парафії села Винятинці, він продовжує звершувати богослужіння і таїнства. Також, попри всі правила Іван Бойко вирішив змінити підпорядкування іншому єпископу, а саме єпископу Тернопільсько-Теребовлянської єпархії ПЦУ Павлу.
Крім того, він змінює організаційне підпорядкування парафії до іншої єпархії, зазначивши себе посадову особу. Таким чином, Іван Бойко намагається захопити керівництво парафією села Винятинці.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2019/11/09/fd657cad18af1eaa7860e5533a5a4722.jpg)
До слова, протоієрей Іван Ількович Бойко і надалі перебуває у забороні служіння до повного і правдивого покаяння.