На акваторії Тернопільського ставу, 8 листопада, затримали п’ятьох правопорушників, які здійснювали незаконний вилов риби. Про це повідомляє Тернопільська міська рада.
Рибалки, нехтуючи правилами любительського і спортивного рибальства, здійснювали вилов риби на території зимувальних ям. Оскільки, з 1 листопада вступив у дію Наказ №41, виданий Державним рибним господарством в Тернопільські області, про заборону вилову риби на території зимувальних ям на водоймах в межах нашої області, то правопорушників притягнули до адміністративної відповідальності.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
До слова, для попередження та фіксування порушень природоохоронного законодавства, працівниками муніципальної інспекції постійно здійснюється відеоспостереження як зі стаціонарних відеокамер, що розміщені в прибережній смузі Тернопільського ставу, так і квадрокоптером.