Священник та відомий громадський діяч з Лановеччини Олексій Філюк став батьком для ще однієї дитини. Своїми емоціями з приводу цього він щойно поділився у соцмережі.
– Сьогодні моя сім’я поповнилася ще одним сином – Сергієм, а у цьому світі стало на одну дитину-сироту менше. Дякуємо Богові, я та Віктор щасливі, – пише Олексій Філюк.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Нагадаємо, два роки тому священик уже усиновив хлопчика Віктора. Спочатку він став для дитини опікуном. Разом з сином вони їздять у подорожі, влаштовують сімейні свята та дні родини, котра відтепер збільшилася.