Робота на цвинтарі надихнула тернополянку на вивчення історій життя померлих. Ольга Звенигородська – єдина жінка-прибиральниця на Микулинецькому кладовищі. 10 років тому вона почала цікавитись життям тих, хто там похований. Знає цікавинки про відомих тернополян, які тут спочивають. Крім того жінка допомагає людям знайти могили їхніх предків, повідомляє Т1 Новини.
У неї порепані руки і майже ніколи немає манікюру, а ще найбільш незвична професія. Вона єдина жінка-прибиральниця Микулинецького кладовища. Її сюди направили з центру зайнятості і вона залишилася. Працює тут вже 10 років.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Пані Ольга не лише прибирає цвинтар, а знає майже усіх, хто тут похований. Це її так зване хобі. Розповідає, що не лише вигляд самих пам’ятників приваблює, а й історії, тих, хто тут похований.