У п’ятницю, 1 листопада, у Тернополі відбулося представлення нового керманича Тернопільщини. Ним став 45-річний хоростківчанин Ігор Сопель. Представив активу області новоспеченого голову Тернопільської ОДА особисто Президент України Володимир Зеленський.
Водночас з представленням нового керівника області також відбулася нарада з питань розвитку спиртової галузі України, під час якої Чортківський міський голова Володимир Шматько висловив прохання до Президента з приводу того, щоб 13,4 відсотка акцизу з пального залишалося на місцях для ремонту місцевих доріг.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Володимир Зеленський запевнив, що поспирияє у вирішенні ситуації, яка склалася, та доручить розглянути дану проблему під час засідання Кабінету Міністрів України.
Детальніше в онлайн-трансляції Офісу Президента України на 17-й хвилині.