Прокуратурою Тернопільської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом вимагання у підприємця групою осіб грошових коштів в особливо великих розмірах. Злочин викрито спільно з слідчими ГУНП та працівниками СБУ в області.
Встановлено, що 29 жовтня 2019 року, в одному із закладів громадського харчування в центрі м.Тернополя затримано групу осіб при передачі їм потерпілим 30 000 доларів США. Ці гроші – частина суми, яку зловмисники вимагали у підприємця, погрожуючи погрозами та фізичною розправою у випадку несплати коштів.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Триває розслідування. Вирішується питання про оголошення особам підозри за ч.4 ст. 189 КК України та обрання їм запобіжного заходу.