На Івачівському водосховищі рибалки закрили сезон. Провели змагання за “Кубок закриття сезону” зі спортивної ловлі спінінгом хижої риби з човна. Шістнадцять команд полювали за хижаком – щукою. Ловили, підманювали воблером, спеціальною приманкою, подібною на справжню рибку. Кажуть, що щука ловилась неохоче. Кожна команда приносила дві, три щучки, найбільша кількість п’ять рибин – довжина у середньому 40 см. Міряли рибу вже під фінал змагань. На воді були з пів дев’ята ранку до половини другої дня. Умови змагань спортивної риболовлі – рибу менше 33 см не приносити, а відразу відпускати у воду, після заміру також рибу несуть до водойми. Команда “2К” Андрій та Сергій протягом п’яти годин вполювали три щуки – 41 см, 39 та 38 см. Доки один рибалка міряв улов, другий вже спішив віднести щуку до води.
Найбільша впіймана щука мала довжину 97 см. Перед випуском у воду її зважили – вага 5 кг 900 г. Довжину усіх виловлених риб додали на завершенні змагань – усього разом виловили десять метрів щуки!
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Глибина водойми у середньому півтора метри. Хижак тут необхідний мешканець – від нього залежить здоров’я усіх риб, які мешкають в Івачівському ставі.
Роман Стрілецький, керівник Тернопільської обласної федерації риболовного спорту: “Змагання провела спілка Українських мисливців-рибалок та Тернопільська обласна федерація риболовного спорту. Ще паралельно відбувалось змагання, але ловлі з берега фідером (з прикормом риби), яке проходило на каналі у Кутківцях. Так ми завершуємо літній сезон. Приємно, що спортивна риболовля залучає все більше людей. Спіймав – відпусти її основний принцип. Але ми не тільки ловимо рибу. Цього літа нам вдалось декілька раз збирати кошти на зариблення нашого Тернопільського ставу. Також ми прийняли участь у Громадському бюджеті – наш проект №88 малий – тема та сама зариблення ставу.”
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/10/29/79a26ea8cdba1dbbcd8019bafec58569.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/10/29/48f20484eba3efc37803bd21f843d6a7.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/10/29/09cfb6aba0490571df234a4deb4a3d83.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/10/29/0706e4a49c251608009440245f47d8f2.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/10/29/df2e2fd7999708ebc8067febbc248236.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/10/29/367c55e7c66c46f0e4006c3c2df2aa22.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/10/29/781165bd3b5370631942bafb0ca3bb6a.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/10/29/c8c6c180b38accd4215b576ea23ef47c.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/10/29/ebdc7b7ef1f0ee73605d82f4c24722f6.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/10/29/3c05de895e6ff82f61e8a8a97da9a926.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/10/29/d5f07c97fc3bcb2b85d12cd605e2a779.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/10/29/9988f856cba1b819f09f30a0fa6ff039.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/10/29/6d74383d107de38dd1ec50292b744f69.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/10/29/19515a83a8e12c324e9bd98abdb21b58.jpg)
Фото та відео: Олена Мудра