У селі Оришківці Лановецького району відкрили першу сімейну молочну ферму. Для реалізації своєї ідеї сім’я скористалася підтримкою кластеру «Натуральне молоко» та ТОВ «УкрМілкІнвест», у рамках великого проєкту по створенню мережі сімейних ферм та молочних кооперативів навколо них.
За допомогою інвесторів, сім’я підготувала відповідне приміщення для ферми та закупили обладнання. Ферма розрахована на 24 голови худоби, наразі нараховується лише двадцять. Також, молоде підприємство уже налагодило сласну систему збуту.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
До слова, у Тернопільській області наразі функціонують дві сімейні молочні ферми.