Уже вдруге під стінами Тернопільської обласної державної адміністрації відбулась акція протесту “Ні капітуляції”. Тут зібрались близько 20 представників Національного корпусу.
Активісти виголосили основні вимоги протесту і передали звернення до т. в. о. голови Тернопільської ОДА.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Серед основних вимог – заборонити відведення українських військ з лінії розмежування, утворення будь-яких недержавних воєнізованих формувань та недопущення проведення виборів на непідконтрольних територіях.