Загалом же з початку року цю недугу підхопило 15 людей, повідомляє Т1 Новини.
15 випадків захворювання лептоспірозом зафіксували на Тернопіллі. З них два, кажуть фахівці, смертельні. Наразі показники захворювання в області перевищують показники по Україні в декілька раз.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Основними носіями збудника лептоспірозу у природних умовах є щурі, польові миші, землерийки, їжаки. Заразитись можна через укус гризуна або ж під час купання у зараженій водоймі. Вживання інфікованої їжі також може спричинити захворювання.