Наша пісня гарна й нова, починаймо її знову. Тернопільський депутат Тарас Білан взявся за старе. Сьогодні він вкотре вимагав звільнення секретаря міськради. Одержимість експорошенківця цим питанням у більшості депутатів не лише не знаходить підтримки, але й викликає сміх.
Як все склалося нині – дивіться.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Депутати в Микулинцях проголосували за забруднення річки Серет