Тернопільською місцевою прокуратурою, спільно із Управлінням СБ України в Тернопільській області та ГУ НП в Тернопільській області, викрито групу осіб, які, діючи за попередньою змовою між собою, заволоділи бюджетними коштами, шляхом обману військовослужбовців (учасників бойових дій) та держави у великих розмірах. Зловмисники діяли на території Тернопільської та Київської областей.
Встановлено, що члени групи, маючи намір заволодіти грошовими коштами (виплатами одноразової грошової допомоги у разі настання інвалідності) без належних на те підстав, незаконно заволодівали бюджетними коштами у великих розмірах. До протиправної діяльності зловмисники залучили посадових осіб лікувальних закладів з метою виготовлення відповідних медичних документів про настання інвалідності.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/10/23/7d0e78078410a91c2e47b0a7bc53d472.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/10/23/6444396bd9887b24601090627d7a0880.jpg)
На даний час, правоохоронцями задокументовано близько 20 епізодів неправомірного призначення фінансової допомоги, внаслідок чого, лише упродовж 2018-2019 р. державі завдано збитків на суму понад 7 млн грн.
За результатами проведених обшуків на території Тернопільської і Київської областей виявлено і вилучено незаконно отримані грошові кошти у сумі понад 200 000 грн та близько 6 000 доларів США, банківські картки учасників бойових дій тощо.
Триває розслідування.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2019/10/23/ea8c44cd0f682c5ec30fa57cadb02cb3.png)