У Тернополі через три ДТП, які виникли близько 17.00 год, місто стоїть в заторах. Про це повідомляє 20 хвилин.
Перша дорожньо-транспортна пригода сталася поблизу «Ватри» — зіткнулися три автомобілі. В результаті чого рух транспорту зупинився в обидва напрямки від місця ДТП. Інші ж аварії виникли неподалік Західного ринку. На повороті, на вул. Подільській, не розминулись мікроавтобус та легковий автомобіль. Бус фактично перегородив дорогу, тому від Микулинецької в бік «рогатки» виникли затори. Також, на повороті на Лучаківського, виникла ще одна аварії.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ