Обласний заочний конкурс на кращу фотографію «Моя Україно!», приурочений Дню Українського козацтва, розпочав свою роботу 10 жовтня на базі Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді (ТОКЦНТТШУМ).
Наталя Попович, завідуюча відділом оргмасової роботи: “На конкурс представлено 154 світлин із Бережанського, Бучацького, Гусятинського, Заліщицького, Збаразького, Зборівського, Кременецького, Чортківського районів, Комунального закладу Тернопільської міської ради “Станція юних техніків” та ТОКЦНТТШУМ.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Конкурсанти демонструють у своїх роботах власну творчу неповторність. Традиція фотографувати існує у світі вже тривалий час. Але перехід від плівки до цифрової камери суттєво змінив те, навіщо ми фотографуємо і що робимо зі знімками. Сьогодні роль фотографії змістилася від збереження важливих подій до спілкування з друзями, створення власного іміджу та зміцнення соціальних зв’язків.”
Конкурс триває в усіх областях України. Переможці обласних конкурсів приймуть участь у фіналі, який відбудеться у Києві.
Олена Мудра
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2019/10/20/b9c4a58097a080311473b12feeee7e16.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2019/10/20/91bc256d6780372ce25cbad2a40ffe0a.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2019/10/20/90e239f2c4c4dc13344ea459ecf4c841.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2019/10/20/6ad10bf09f22bb0fd1b0b66f047fca5d.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2019/10/20/0fe93943c06687ef327f2f68dacc77b5.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2019/10/20/c518b578a3f11c6a2f9a9b60bb67b214.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2019/10/20/2bfe87f603f8777a1f7892fb7663d8b5.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2019/10/20/1f087956b02ff86cd9bbd287e6668267.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2019/10/20/c057cfcb8e430826d6c129c92c3ebdf2.jpg)
Фото: Наталя Попович