5 років минуло з часу загибелі Віктора Гурняка. За ініціативою його рідних та друзів на площі Героїв Євромайдану у Сквері Волонтерів пам’яті Віктора Гурняка планують встановити пам’ятний знак.
Долучитися можуть усі небайдужі.Кошти для цього збирають на картку ПриватБанку 5168 7427 2933 7109 (Зелінка Назарій Володимирович). Про всі надходження та витрати ініціатори обіцяють прозвітувати.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ