Вперше на Тернопілля завітали художники з різних куточків України, щоб на полотні відтворити красу нашої області. Арт проект «Світ очима художників», засновницею якого є Валерія Велика, розпочався рік тому. Його основна мета – показати красу України очима митців, через полотна та їхнє бачення.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ