Весело та цікаво журнал City Life Тернопіль відсвяткував презентацію уже 31 випуску. Як зазначають співвласниці, у Тернополі багато успішних людей, тому обрали темою номеру “Топ особистості Тернопілля”.
“Ми взяли інтерв’ю в головного лікаря Василя Бліхаря, у провідного політика Тарас Юрик, в благодійників, таких, як Оля Шахін. Тому тут зібрані самі ТОП особистості, які роблять щось для нашого міста”, – каже співвласниця журналу City Life Тетяна Шершун (Tetyana Shershun).
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Щодо обличчя з обкладинки, Мар’яна Балабан (Maryana Balaban) розповідає, шукали молоду та успішну людину. Оскільки презентація відбулась невдовзі після Дня юриста, то й на обкладинці відомий представник цієї професії.