На Тернопільщині загинув шістнадцятирічний водій

Опубліковано:
15 Жовтня, 2019 о 16:43

На автодорозі Татарів-Кам’янець-Подільський між селами Верхняківці та Глибочок Борщівського району, 14 жовтня. Сталося ДТП зі смертельними наслідками.

Як повідомляє поліція, шістдесятирічний водій виїхав на зустрічну смугу та врізався в автопоїзд, у складі сідлового тягача “DAF”. В результаті удару, ний кермувальник отримав важкі травми та підозрою на перелом основ черепа. Швидка, яка приїхала на місце аварії, госпіталізувала хлопця, але врятувати йому життя так і не вдалося.



Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #аварія, #автодорога, #борщів, #ГУНП, #ДТП, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #тернопіль, #тернопільські новини
Коментарі
Вуличне радіо




Статті
Інтерв'ю
Лікар-гінеколог Катерина Бригадир
22:12, 18 Жовтня, 2025

Материнство – це спільна подорож лікаря і пацієнтки, – тернопільська гінекологиня Катерина Бригадир

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: