На Тернопільщині ЦВК призначили перші вибори в чотирьох громадах, які відбудуться у неділю 22 грудня. Про це повідомляє державний сайт України «Децентралізація».
Вибори відбудуться у двадцять одній області, серед яких і Тернопільська область, а саме : Нараївська ОТГ (Бережанський район), Вікнянська ОТГ (Гусятинський район), Млиновецька ОТГ (Зборівський район) та Великобірківська (Тернопільський район). Також, ЦВК призначила на 22 грудня 2019 року додаткові вибори депутатів 33 сільських, селищних рад, що приєдналися до ОТГ. У Тернопільській області вони будуть у 3 сільських та селищній радах.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
До слова, комісія оголосила початок виборчого процесу перших та додаткових виборів з 2 листопада 2019 року.