На Тернопільщині відправили на службу перших призовників
У Ланівцях, 7 жовтня, відбулося урочисте відправлення перших призовників в лави Збройні Сили України. На захід прийшли батьки призовників, родичі, друзі, а також голова районної ради та перший заступник голови райдержадміністрації.
Урочистості розпочалися із вітального та настановчого слова о. Ігор Шаринський. Він благословив призовників на новий, відповідальний і дуже не простий етап їхнього життя, окропив хлопців свяченою водою та кожному подарував іконки-обереги. Також, а маленькі вихованці ДНЗ «Берізка», які прийшли проводжати призовників, подарували новобранцям національні обереги.
До слова, осінній призов 2019 розпочався з першого жовтня та триватиме до грудня.
Останні новини:
- Чому тарифи на воду зафіксували на рівні 2022 року та як це вдарило по бюджетах громад у 2026-му
- Студенти ТНПУ дослідили басейн річки Дзвинячка під час комплексної гідрологічної практики
- Скандал на Тернопільщині через використання двомовної пісні Монатика на випускному
- На Тернопільщині оновлюють об’їзний маршрут для вантажівок: що вже зроблено