Тернополяни 100-%-во підтримали петицію за зниження висоти бордюрів на пішохідних переходах. Як ми уже раніше повідомляли, цю петицію 17 вересня зареєстрував на сайті Тернопільської міської ради Петро Беріт. За 11 днів її підтримали понад 300 людей, а щоб петицію розглянули у міськраді, щонайменше 300 підписів вона має за 30 днів.
У тексті петиції автор зазначає: «Згідно державних будівельних норм (ДБН Б.2.2-5:2011) висота бордюрів на пішохідних переходах не повинна перевищувати 0,025м. На жаль під час ремонтів та реконструкції тротуарів виконавці робіт не дотримуються цих норм. Заставити виконавців робіт виправити зазначені недоліки за власні кошти. Додаю фото і навіть відео – https://www.youtube.com/watch?v=S6d5lcyvTBQ&t=», – пише Петро Беріт.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
https://e-dem.in.ua/ternopil/Petition/View/1186
Катерина Богуславська