«Просто горіли проводи. Вони були яскравого червоного кольору», – очевидці ще досі налякані.
З вчорашнього вечора частина мешканців Дружби без Інтернету та кабельного телебачення. Вулиці – без освітлення, повідомляє телеканал ІНТБ.
Перегляньте також:
- Три доби шукали зниклого пенсіонера: на Тернопільщині чоловіка знайшли живим у лісі
- 44 бригада з Тернополя отримала екскаватор, дрони та зарядні станції від громади
Близько 20-ї години на вулиці Миру кран обірвав дроти.