Протягом вихідних (28-29 вересня) жителів Тернопільської області турбували небезпечні інфекційні захворювання. До медиків протягом двох днів звернулись 18 хворих.
До медичних закладів за допомогою звертались мешканці, які постраждали від інфекційних захворювань. У суботу лікарі зафіксували 11 випадків, серед яких переважали гастроентероколіти (3 випадки) та ентеровірусна інфекція (2 випадки). Також жителів турбували кліщі, через яких одна особа заразилася хворобою Лайма. У неділю було значно менше випадків інфекційних захворювань (7 випадків). Того дня звертались із гастроентероколітами, покусами тваринами, скарлатиною та ГВІ, зазначають у Тернопільському обласному лабораторному центрі.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ