Із заявою про крадіжку до поліцейських звернулась мати 9-річного хлопчика. Вона розповіла, що на дитячому майданчику у її сина невідомий вкрав сумку, в якій були мобільний телефон і ключі. Дитина в цей час гралася і не помітила, як сумка зникла.
Поліцейським вдалося встановити особу та рошукати злодія. Це 60-річний тернополянин. У крадіжці він зізнався, та від відповідальності це чоловіка не звільняє. Йому інкримінують частину 1 статті 185 ККУ – крадіжка.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ