«Карітасу» в Тернополі передадуть авто та презентують благодійний проект з лідером гурту «Скай»

Опубліковано:
13 Вересня, 2019 о 12:43

17 жовтня 2019 року о 13.00 год у Тернопільському «Карітасі» відбудеться відкриття проекту «Pro_милосердя». Про це повідомляють на сторінці «Карітасу» у Facebook.



Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #карітас, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #про милосердя, #скай, #собчук, #тернопіль, #тернопільські новини
Коментарі
Вуличне радіо




Статті
Інтерв'ю
“Ветеранам потрібне розуміння і вдячність”: інтерв’ю з керівником Ветеранського простору Тернопільщини Дмитром Харчуком
21:10, 3 Лютого, 2026

“Ветеранам потрібне розуміння і вдячність”: інтерв’ю з керівником Ветеранського простору Тернопільщини Дмитром Харчуком

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: