Цього тижня до Тернополя прибуде ще два низькопідлогових автобуси
- Опубліковано: Новини Тернопілля
- —
- 11 Вересня, 2019 о 22:43
24.06.2026
16:19:43
На черговій сесії Тернопільської міської ради були внесені зміни до бюджету громади, відповідно до яких 4,6 млн грн спрямовано на потреби управління транспорту, комунікацій та зв’язку.
«Ці кошти, в основному, будуть використані на придбання додаткових низькопідлогових пасажирських автобусів марки MAN та тролейбусів, в рамках створення єдиної комунальної транспортної компанії», – зазначив міський голова Сергій Надал.
Цими днями до Тернополя уже прибуло два низькопідлогових автобуси, а ще два прибуде до кінця тижня.
Нагадаємо, на маршрутах Тернополя зараз працює одинадцять комфортабельних низькопідлогових автобусів середнього та великого класів. Проїзд учнів, студентів та пільговиків у всіх комунальних автобусах та тролейбусах в Тернополі є безкоштовним.
06:12, 24 Червня, 2026
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026