У Тернополі погіршиться якість води
- Опубліковано: Анастасія Флейтута
- —
- 7 Вересня, 2019 о 15:43
24.06.2026
23:43:29
У Тернополі, з 9 по 16 вересня, проводитеметься планове очищення, промивання та дезінфекцію резервуарів чистої води на водопровідних нассоних станціях.
Як зазначають у КП “Тернопільводоканал”, під час планового очищення можливе незначне погіршення якості води за органолептичними показниками (запах, колір, смак). Тому, у цей період, тернополянам рядять кип’ятити воду перед вживанням.
Читайте також
До слова, з другої половини вересня піднімуть тариф на воду.
06:12, 24 Червня, 2026
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026