У Тернополі, з 23 по 25 серпня, відбуватиметься Чемпіонат світу з водномоторного спорту. Цьогоріч на змагання приїхали 37 команд учасників з 14 країн, зокрема: представники з Австрії, Болгарії, Швеції, США, Словенії, Польщі, Англії, Німеччини, Угорщини та інших.
Уже сьогодні, з 14:00 години, команди розпочали тренування на набережній тернопільського ставу, а впродовж двох наступних двох днів відбудуться кваліфікаційні заїзди, які визначать переможця.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
«Цього року тернополяни побачать нагородження чемпіонів світу. Адже у класі F-250 четвертий етап Чемпіонату світу відбудеться саме у Тернополі. Відтак, і спеціально з цієї нагоди на Чемпіонат приїде комісар Міжнародного водномоторного союзу, який і буде нагороджувати переможців», — розповідає Віктор Шемчук.
Як зазначає Національна федерація водномоторного спорту України, Тернопіль став осередком таки змагання. Кожного року Чемпіонат світу з водномоторного спорту проводиться на високому рівні.