enerhetyk-ua Вуличне радіо

У Тернополі батьки можуть обрати бельгійську або індійську вакцину

Опубліковано:
17 Серпня, 2019 о 07:43

Бельгійську платну чи індійську безкоштовну. Саме перед таким вибором стоять батьки, дітей яких необхідно вакцинувати. Мова йде про щеплення від дифтерії, стовбняка та кашлюка. Про різницю між вакцинами – у сюжеті Т1 Новини.

Через декілька днів, після літніх канікул, п’ятирічний Захарчик знову піде у дитячий садок. Та аби захистити дитину від небезпечних інфекцій, мама вирішила зробити чергове щеплення. Цього разу вакцинуватиме проти кашлюка, правця та дифтерії. Мама хлопчика зізнається, що стояла перед важким вибором – яку з вакцин обрати.



“В нас в поліклініці проводиться індійська вакцинація, а я купляла свою бельгійську. Тому, що чула, що дитина краще її перенесе. Можливо не буде температури. Тому я не пошкодувала свої коштів аби забезпечити цю вакцину”, – каже мама Захара Людмила Пйонтко.

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #вакцина, #дитина, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #тернопіль, #тернопільські новини
Коментарі





Статті
Інтерв'ю
Тетяна Федорів
21:38, 5 Вересня, 2025

Історикиня та краєзнавиця Тетяна Федорів розповіла про всесвітньовідому письменницю, яка народилась в Збаражі

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: