Співробітники Тернопільського відділу поліції підозрюють у вчиненні крадіжки 27-річного жителя Збаражчини та 19-річного ланівчанина, – пише Терноград.
Молодики, орендуючи квартиру в обласному центрі, поцупили звідти телевізор, повідомляють у відділі комунікації поліції Тернопільської області.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
До поліцейських із заявою звернулася мешканка Херсона. Жінка розповіла, що в Тернополі має квартиру, яку здає в оренду. Востаннє квартирантами були двоє молодих хлопців. Після того, як молодики покинули житло, зник і телевізор вартістю чотири тисячі гривень.
Поліцейські встановили осіб зловмисників. До слова, обоє вже мали проблеми із законом за пристрасть до чужого майна. Їм інкриміновано частину 1 статті 185 ККУ. Триває досудове розслідування.