У Тернополі, під час 4-го кінофоруму «Кінохвиля», представлять документальне кіно «З України до Голлівуду». Кінострічка була створена компанією «FRESH PRODUCTION GROUP» за підтримки Державного агентства України з питань кіно.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Зйомки фільму проходили паралельно у двох країнах — Україна та США. У документальному кіно розповістя не лише про внесок українців у кіноіндустрію Голлівуду, а й про вплив на розвиток американського мистецтва. Презентувати кінометр, на запрошення Тернопільської кінокомісії, прибуде Любов Кеске – старший віцепрезидент голлівудської кіностудії MGM.
До слова, стрічку можна буде побачити у кінотеатрах з 14 листопада.