Алею «родинних дерев» висадили у селі Горошова на Тернопільщині. Місцеві жителі посадили майже 100 саджанців павловній. Їх ще називають Адамовим деревом.
Особливість павловній у тому, що за рік вони виростають щонайменше на три метри. На алеї під кожним – дерев’яна табличка із прізвищем сім’ї. Тепер діти щодня бігають поливати деревця.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Ідея належить місцевому жителю Павлу Никорчуку, який сам займається вирощуванням павловній.