На Тернопільщині, з 29 липня по 1 серпня, провели масштабні акції «Я маю право!».
Працівники районних відділів державної виконавчої служби, у рамках кампанії, ознайомлювали місцевих жителів із їхніми правами. Під час зустріч, зазвичай піднімалися такі питання: #Відповідальне батьківство, #ЯмаюПравоБутиПрисяжним, #ЧеснаПлатіжка.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
До слова, загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» спрямований на роз’яснення людям чинного законодавства. Загалом, за час проведення кампанії, було надано 294 консультації.