Представники молодіжних організацій Тернопільської області написали спільну заяву до Президента України та лідерів політичних партій. Причино такого листа стало занепокоєння молоді, щодо слів які озвучив Володимира Зеленського про об’єднання Міністерства культури, Міністерства інформаційної політики й Міністерства молоді та спорту.
Тернополяни наводить різкі доводи про необхідність існування Міністерства молоді та спорту. Як зазначають в заяві, ці роки були досить продуктивними, адже чи не вперше відбувався реальний діалог молоді та міністерства, спільна розробка нормативно-правових документів, спільні заходи та проекти.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Для подальшого розв’язання питання про доцільність існування Міністерства молоді та спорту пропонують провести обговорення та консультацій із молодіжними громадськими об’єднаннями, молодіжними центрами, молодіжними радами й активною молоддю, та врахувати їхню думку.
До слова, Президент Володимир Зеленський на одному із брифінгу повідомив журналістам, що підтримує таке об’єднання Міністерств.