До кінця літа без гарячої води. Жителям кількох мікрорайонів у Тернополі доводиться гріти воду, користуючись електрочайником або ж плиткою. Відключили гарячу воду через реконструкцію теплової мережі.
– Поадресно, якщо взяти, то води немає по вулиці Лесі Українки, там весь масив немає гарячої води, окрім будинків Д. Галицького, 4 від котельні, вона вже відновила свою роботу…Також по вулиці від котельні на Київській йде заміна, там води не мають 15 квітня, Бойчуків, – каже начальник виробничо-технічного відділу КП “Тернопільміськтеплокомуненерго” Михайло Горбань.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Михайло Горбань каже, переглянути повний список вулиць, де немає гарячої води можна на сайті підприємства. Також чоловік наголошує, такі дії вимушені, адже 70% труб у Тернополі зношені і давно потребували ремонту.