Українська команда виборола призові нагороди у Міжнародному науковому конкурсі CASTIC 2019, який тривав з 20 до 26 липня на півострові Макао (КНР). Про це повідомляє «Урядовий портал».
На конкурсі Україну представили троє учнів Малої академії наук, серед яких і тернополянка Анастасія Стаханська. Дівчина здобула бронзову медаль. Загалом, українська команда привезла з Китаю одне срібло та дві бронзи.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
До слова, конкурс наукових проєктів CASTIC проходить уже 34 роки поспіль. Цього року до змагань долучилися учасники з більш як 50 країн світу. Україна вперше представляла свою делегацію.