З першого вересня проїзд в електричному громадському транспорті Тернополя та у комунальних автобусах для учнів і студентів буде безкоштовним.
Таким правом зможуть скористатися усі власники учнівської/студентської «Картки тернополянина», пишуть Тернополяни.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
— Уже з 1 вересня всі учні та студенти міста, які мають «Картку тернополянина», зможуть безкоштовно їздити у міських тролейбусах та комунальних автобусах. Відтак, для проїзду їм необхідно буде лише пред’явити відповідну учнівську/студентську карту та отримати квиток за проїзд, – зазначає міський голова Тернополя Сергій Надал.
Нагадаємо, що у громадському транспорті Тернополя при пред’явлені відповідної «Картки тернополянина», пільгові категорії населення також мають право на безкоштовний проїзд у всіх тролейбусах, маршрутках та автобусах без обмежень.