Інклюзивний фестиваль танцю проведуть у Тернополі до Дня Незалежності на Театральному майдані. Під час заходу разом із батьками та здоровими ровесниками виступлять діти з різними формами інвалідності.
Організовують захід “Танцюю, як усі” місцева активістка Олена Коваль, громадська організація”Ділові Українські жінки в Тернопільській області ” та Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Проект покликаний зруйнувати бар’єри між сім’ями, які виховують дітей з інвалідністю та суспільством.
— Запрошуємо взяти участь у дійстві всіх охочих дітей та молодих людей із інвалідністю, незалежно від діагнозів. Єдина вимога — це вік учасників. Вони повинні мати більше, ніж п’ять років, — зазначає Олена Коваль.
Зголошуватися можна до кінця липня, написавши приватне повідомлення на сторінці у Фейсбук Олені Коваль або у групі “Життя без меж”. Відтак приблизно три тижні всі учасники відвідуватимуть репетиції, аби 25 серпня вразити тернополян та гостей міста танцювальним дійством.
Мар’яна БОБРІВЕЦЬ