На Тернопільщині двох посадовців притягнули до адміністративної відповідальності. Виявилось, що вони не зазначили в е-декларацій про суттєві майнові зміни та не повідомили Національне агентство з питань запобігання корупції про своє збагачення.
Як повідомляє прес-служба Прокуратури Тернопільської області, встановили, що керівник одного із комунальних підприємств Козівського району в січні поточного року придбано автомобіль вартістю 178 тис.грн, про що вирішив умовчати. Також, депутат однієї з сільських рад Козівського району, несвоєчасно подано електронну декларацію за минулий рік, що також є порушенням.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- За пів року платники податків Тернопільщини отримали 56,5 тисяч адмінпослуг
До слова, у судді посадовців визнали винними та накладено штраф.