Екскурсії на теплоході – родзинка міста. Мандрівки тернопільським ставом можна здійснити у будь-який день, головне, щоб погода не заважала. А сьогодні таку атракцію організували для тернопільських пенсіонерів. Дехто з них вперше побував на теплоході. Емоції літніх тернополян бачили кореспонденти Т1 Новини.
Вперше за 72 роки тернополянка Людмила Майборода нині катається на теплоході. Все життя жила у Тернополі, але поплавати на цьому красені з різних причин не наважувалась. Сьогодні разом із онукою та учасниками терцентру з емоціями та хвилюванням відправиться на екскурсію Тернопільським ставом.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
– Давно хотіла покататися, але не було такої можливості. Не було сильного бажання просто, – каже тернополянка Людмила Майборода. – А тепер це організували, наш клуб по дозвіллі пенсіонерів. То чого б не покататися, ще й внучка хоче.