У Тернополі стартував проект Організації з безпеки співробітництва в Європі (ОБСЄ) щодо зміцнення інституційної відповідності принципам доброчесності українських муніципалітетів.
Під час візиту представників ОБСЄ, міські чиновники обговорили можливості реалізації зазначеного проекту.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
«План забезпечення доброчесності для Тернополя є дуже важливим документом для розвитку міста і це ще одним вагомим кроком для якнайшвидшого виконання нашого стратегічного курсу – забезпечення відкритості, ефективності та високих стандартів діяльності міської ради. Адже наша основна мета – забезпечити надання послуг онлайн, щоб працівники органу місцевого самоврядування виконували лише сервісні функції, обслуговували програми, а не брати участь у розв’язанні питань. І я переконаний, що план доброчесності забезпечить черговий прорив у роботі муніципалітету та зробить її ще більш дієвою і відповідальною», – зазначає Сергій Надал.