Нещодавно компанія “Moon Records” презентувала новий кліп “Забери мене” тернопільської композиторки та співачки Люсі Качало, що працює під псевдонімом DEDIU.
Зйомки відео відбулися навесні цього року у Кременці. Старовинне місто Тернопільщини не чуже для співачки, адже її покійний батько, Ярослав, з Кременця, а дядько Сергій й досі живе та працює там. Саме за його рекомендаціями обирали локації для кліпу.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Люсі має кремнецьке коріння, покійний батько, Ярослав Дедю, був родом із Кременця. Зі слів рідного дядька співачки, Сергія, місце зйомки для кліпу вибрали за його порадою та без вагань – це Кременецький ліс та кар’єр.
Також у музичний кліп були залучені студенти Кременецької педагогічної академії ім. Тараса Шевенка. Кадрами аерозйомки забезпечив кременчанин Андрій Дедю, двоюрідний брат артистки.
Звичайно, найбільшу підтримку та допомогу у створенні пісні та музичного ролика надав чоловік Люсі, відомий у Тернополі та шоу-бізнесі, майстер по звуку, Андрій Кача. Позаштатним продюсером, організатором зйомок, радником в аранжування пісні є Сергій Дедю. Кліп знято цієї весни, опубліковано Moon Records 10 липня 2019 року.