У Тернополі, у рамках проведення операцій «Рубіж» та «Бастіон», виявили людей, які ввозили на територію України товари за заниженою вартістю.
Як повідомляє ДФС у Тернопільській області, для ввезення товарі було зареєстровано ряд тіньових підприємств, з якими укладались договори на імпорт вживаних речей, а також нового брендового одягу, взуття та сумок, які фактично ввозились під виглядом вживаних. Відтак, з метою зниження податку, підроблювалися документи в яких зазначали неправдиву вартість речей. Підроблені документи передавались митному брокеру для митного оформлення товару. Після розмитнення товар завозили на склади у Тернополі та Тернопільській області для сортування, а потім доставляли замовникам, які реалізовували його через спеціалізовані магазини за готівку.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- За пів року платники податків Тернопільщини отримали 56,5 тисяч адмінпослуг
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2019/07/23/6628e7dcc8b78f2f0f5d23380414e3e9.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2019/07/23/293c21d403281f5c117e642ba1893ce9.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2019/07/23/d2457a8530893aad62b84d02584301ad.jpg)
До слова, загальний обсяг імпортованих таким чином товарів протягом 2017-2019 рр. склав 326 млн гривень.