Кандидат у депутати на дострокових виборах до Верховної Ради України Зеновій Холоднюк, який першочерговим завданням влади вважає відродження українського села, щодня проводить зустрічі із земляками.
Так, днями кандидат у народні депутати по 166-му округу зустрівся із фермерами. У Теребовлі політик мав розмову з ними про майбутнє та спільне вирішення проблем аграрної галузі.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
«Ще одна зустріч, яка має змінити відношення людей, які чесно зароблять свої кошти важкою працею на рідній землі, до законодавчої гілки влади. Ми домовились про спільний шлях до перемоги», – написав кандидат у депутати Верховної Ради Зеновій Холоднюк.
Зеновій Васильович поспілкувався також із мешканцями Теребовлі на вулицях міста. За словами кандидата в депутати, люди «радісно сприйняли наш інформаційний рейд».
Зазначимо, що Зеновій Холоднюк наш земляк, уродженець Улашківців Чортківського району. Понад десять років він очолює Селянську партію України.